lampka do łazienki

Eleganckie oświetlenie do łazienki

Dobre światło w łazience jest szczególnie potrzebne przy umywalce, bo to zazwyczaj tutaj umieszczone jest lustro, przy którym się golimy czy malujemy. Oświetlenie musi zatem być tak dobrane, by odpowiednio oświetlać naszą twarz, jednocześnie nie zasiniając jej i nie zacieniając. 

Astro Lighting Mint led 

Jest to oczko ledowe z wpuszczaną oprawką, do montowania na suficie w łazience. Oczko przyciąga wzrok swoim nowoczesnym designem, prostotą konstrukcji i ledowym rodzajem żarówki. Lampka jest idealna do łazienki ze względu na wysoką klasę ochronności IP 65, co daje możliwość zastosowania tej oprawy pod prysznicem lub przy wannie czy umywalce. Lampa wykonana jest z metalu w kolorze chromu oraz ze szkła. Jej wymiary to 50 x 50 mm oraz wysokość 15 mm. Żarówka LED o mocy 3 W jest wbudowana w oprawkę. 

lampka do łazienki

okazje.info.pl

Spotlight 5003028 Aquatic

Linia produktów Aquatic została stworzona z myślą o łazience, dając w niej poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Kinkiet z dwoma punktami świetlnymi skierowanymi w dół, jest mocowany do ściany. Wykonany został ze stali nierdzewnej i posiada klosze szklane w kolorze białym. Ma zastosowanie w aranżacji łazienek i pomieszczeń sanitarnych, a wykonany został w wysokiej klasie szczelności IP44. W zestawie znajduje się źródło światła w postaci dwóch halogenów G9 o mocy 40 W każdy.

lampka do łazienki

okazje.info.pl

Astro Lighting Padova

Oprawa Padova to łazienkowa lampa ścienna z dwoma kloszami z białego mlecznego szkła w kształcie wąskich prostopadłościanów. Lampa mocowana jest do ściany poziomo za polerowany chromowy element znajdujący się pomiędzy dyfuzorami. Umieszczona w łazience doskonale oświetli przestrzeń przy lustrze i zwiększy komfort podczas codziennych czynności. Lampa posiada miejsce na dwa źródła światła. Wykonana została z metalu w połączeniem ze szkłem, w wykończeniu chromowym. Jej wymiary to wysokość całkowita 4 cm, szerokość 36 cm i głębokość 8,2 cm. Stopień szczelności lampy to IP44. Lampa jest zasilana dwoma źródłami światła G9 o maksymalnej mocy 28 W każda żarówka.

lampka do łazienki

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *