Kolorowa lampa sufitowa Dzikie zwierzęta

Dzieci bardzo lubią zwierzęta. I to nie tylko te oglądane na żywo: w lesie, na wsi czy w zoo, ale też te nadrukowane na różnych przedmiotach. Dlatego też dziś dla naszych pociech proponujemy ciekawą, kolorową, sufitową lampę o nazwie Dzikie zwierzęta. Ten produkt dostępny w sklepie lampy.pl ma formę plafonu, który równomiernie spokojnym światłem oświetli cały dziecięcy pokoik.

Poznaj zwierzęta mieszkające na lampie

Źródłem światła w lampie sufitowej Dzikie zwierzęta są energooszczędne żarówki LED o mocy do piętnastu watt. Na mlecznej osłonie lampy nadrukowano niesamowite, zwierzęce wzory: zebrę, małpę, nosorożca, tygrysa, słonia, żyrafę, żółwia i lwa. Ten spory, kolorowy zwierzyniec będzie stale przyciągał wzrok naszych maluszków, zwłaszcza gdy będą one zasypiały w swoich łóżkach.

Osłonę lampy stworzono z tworzywa sztucznego, zaś pozostałe elementy – z metalu. Średnica osłony to trzydzieści pięć centymetrów, a wysokość całej lampy wynosi dziewięć centymetrów. Lampa współpracuje z żarówkami o mocy do piętnastu watt, posiadającymi oprawę typu E27. Klasa ochronności produktu to II, a stopień ochronności oznaczono jako IP20.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *