Lampa ogrodowa na cokół LED Lennik

Piękny ogród to nie tylko ten, w którym zadbamy o odpowiednie, właściwie zadbane rośliny. Wieczorem trzeba jeszcze odpowiednio ogrodową przestrzeń podświetlić, podkreślając jej walory. Pomoże w tym lampa ogrodowa na cokół LED Lennik. To stylowe źródło światła jest również bardzo energooszczędne oraz niezwykle trwałe. Cóż można chcieć więcej?

Lampa LED Lennik – czym się wyróżnia?

Wygięta w łuk lampa LED Lennik przeznaczona jest do montowania na cokołach. Ten nowoczesny produkt idealnie sprawdzi się w różnorodnych otoczeniach, dodatkowo chroniąc nasz portfel przed dużymi wydatkami, gdyż za źródło światła służą w nim wysokiej klasy diody LED. Wspomnijmy jeszcze koniecznie o stopniu ochrony lampy – IP54. Daje on pewność, że do wnętrza lampy nie dostanie się woda czy zanieczyszczenia typu pyły.

Producentem omawianego artykułu jest Lampenwelt.com. Lampę wykonano z połączenia aluminium i tworzywa sztucznego, nadając im szaro-grafitowe oraz biało-przezroczyste odcienie kolorystyczne. Barwa światła w produkcie jest ciepła (3 000 K), a strumień świetlny wynosi tu 470 lumenów. Gabaryty Lampy LED Lennik to 8,5 centymetra (szerokość) x 40 centymetrów (wysokość) x 19 centymetrów (występ).

Dla miłośników lamp o nieco bardziej nietypowym charakterze proponujemy zajrzeć na zaprzyjaźnioną stronę DomoweDiy.pl.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *