Lampa podłogowa ARC 5 x 40

Duże, nietypowe lampy podłogowe doskonale oświetlą każdy większy salon, dodatkowo niesamowicie ozdabiając go. Nie trzeba się więc się wcale ich bać, mówiąc że przytłoczą wnętrze. A przynajmniej nie zrobi tego lampa podłogowa ARC 5 x 40, którą kupić można w sieci Leroy Merlin. Jest ona bardzo wysoka, bo mierzy aż sto siedemdziesiąt centymetrów, co odpowiada wzrostowi wielu dorosłych ludzi. Jeśli chodzi o oświetlanie wnętrza, odbywa się to w tej lampie dzięki pięciu żarówkom o mocy maksymalnej czterdzieści watt, które okryto w pięknych, nowoczesnych kloszach.

Jakie są cechy lampy podłogowej ARC 5 x 40?

Opisywany produkt, a dokładnie jego podstawa, został wykonany z metalu, który wykończono za pomocą chromowania. Jak wspomnieliśmy, w lampie znajduje się aż pięć punktów świetlnych, które razem wytwarzają napięcie na poziomie 230 volt. Trzeba też tu podkreślić, że klasa energetyczna omawianego urządzenia to D, więc nie jest ona niestety najniższa. Za to jednak dostaniemy mocne, wyraziste oświetlenie, dzięki któremu niejednokrotnie nie będziemy musieli wieczorem włączać lampy sufitowej czy doświetlać pomieszczenia w jakikolwiek inny sposób. A to bardzo ważne, prawda?

Dodatkowo pięć kloszów rozmieszczonych jest pod różnym kątem i na różnorodnej wysokości, doświetlą więc one nawet zakamarki naszej przestrzeni. Podstawa lampy jest bardzo stabilna, więc nie musimy się obawiać przewrócenia produktu. Gdy będziemy szukać tego modelu w sklepie, przydać się może nam jego kod EAN, po którym sprzedawca łatwo znajdzie to, o co nam chodzi. Wspomniany kod to: 4003474243054. I tradycyjnie na koniec cena. W sieci Leroy Merlin wynosi ona niecałe pięćset złotych (dokładnie czterysta dziewięćdziesiąt dziewięć złotych). Z pewnością będą to dobrze wydane pieniądze. Lampy stojące znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.

 




Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *