lampka stołowa led

Lampa stołowa LED Hue Beyond od Philips

Hue Beyond od Philips to wyjątkowa lampa stołowa typu LED, która łączy w sobie walory oświetlenia ledowego z nowoczesną, a przede wszystkim intuicyjną technologią dostarczaną przez aplikacje na smartphona lub tablet.

Nowoczesne rozwiązania dla komfortu użytkownika

Lampka od Philipsa rewolucjonizuje myślenie o świetle i możliwościach jego wykorzystania w codziennym życiu, ponieważ dzięki współpracy z systemami operacyjnymi iOS i Android może kontrolować aż pięćdziesiąt lamp jednocześnie i dostarczać wielu wrażeń poprzez wykorzystywanie gamy aż szesnastu milionów kolorów. System można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, czyniąc z lampy stały element swojego codziennego życia. Z Hue obudzimy się rześko o poranku, zapewnimy bezpieczeństwo naszemu domowi czy zrelaksujemy się w przyjemnym świetle.

lampka stołowa led

okazje.info.pl

Podstawą systemu, który inteligentnie dopasowuje się do potrzeb i upodobań pracownika są bezprzewodowe żarówki LED, które dają czyste i miłe dla oka światło. Są również praktyczne, mogą działać w różnych trybach, jak pulsacyjny czy przyciemnianie. Żarówki pasują idealnie do większości opraw oświetleniowych. Lampa Hue zaskakuje też łatwością  obsługi,  jest przyjazna i intuicyjna w użytkowaniu. Głównym elementem modelu Philips Hue jest mostek łączący żarówki z aplikacjami na smartphona. Po jego podłączeniu do routera uzyskujemy możliwość sterowania kilkudziesięcioma żarówkami. Mostek łączy także system ze światem zewnętrznym, a dzięki niemu możemy zdalnie sterować swoimi światłami, chociażby w czasie nieobecności w domu lub podłączyć je do sieci, kanałów informacyjnych lub własnej skrzynki odbiorczej i korzystać z wielu praktycznych funkcji. Lampa działająca w systemie pozwala też na otrzymywanie dyskretnych powiadomień bez odwracania uwagi. System Philips Hue jest oparty na ZigBee czyli wydajnej energetycznie, bezpiecznej i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia, a aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie hue. Moc oświetlenia to 4,5 W.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *