Lampa wisząca AMY BLUE

Potrzebujesz lampy wiszącej do pomieszczenia urządzonego w minimalistycznym stylu? A może szukasz produktu, który oświetli pokój Twojego dziecka mający ściany niebieskie, szare lub dowolne inne? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak – przedstawiamy Ci lampę wiszącą Amy Blue, wykonaną z metalu malowanego na stonowany, niebieski kolor, ozdobioną dodatkowo elementem z jasnego drewna. Taki produkt doskonale będzie Ci służył przez długie lata, nawet jeśli radykalnie zmienisz wystrój swojego wnętrza.

Niebieska lampa wisząca Amy Blue

Kształty lampy Amy Blue są zaokrąglone, a kolor połyskujący. Dzięki temu wszystkie nowoczesne i industrialne wnętrza zostaną za pomocą tego dodatku doskonale ubogacone. Dodany dodatkowo drewniany element znajdujący się w górnej części lampy sprawi, że jeszcze bardziej przyciągnie ona wzrok wszystkich domowników i gości. Zależnie od tego, gdzie i na jakiej wysokości powiesimy omawiany model, będzie on doskonałym oświetleniem  punktowym lub ogólnym. Co ważne – długość lampy zmienia się bardzo łatwo, przy użyciu długiego przewodu.

Średnica Klosza Amy Blue to 25 centymetrów, zaś jego wysokość wynosi również 25 centymetrów. Z kolei długość wspomnianego przewodu to aż 120 centymetrów. Jeśli kolor niebieski nie do końca CI pasuje, producent przygotował także taką samą lampę w wersji beżowej i srebrnej. Za Amy Blue w jednym ze sklepów internetowych zapłacisz niewiele ponad 400 złotych. To naprawdę dobra cena jak na tak nowoczesny, solidnie wykonany produkt, polecamy go więc z czystym sumieniem.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *