Lampka LOU

Dzieci nie lubia zasypiać przy zgaszonym świetle. Z drugiej jednak strony zapalenie pełnego światła utrudni im odpłynięcie w sen. Dlatego też warto kupić lampkę nocna LOU, która uprzyjemni wieczorny czas zasypiania. Posiada ona dwa tryby: podświetlenie sowy i podświetlenie pierścienia. Można je uruchamiać osobno lub oba razem, co da idealnie dopasowana ilość światła.

Poznaj lampkę LOU

 

Intensywność świecenia okręgu, jak i sowy, może być płynnie regulowana. Co więcej – można również uruchomić funkcję uto-wyłaczania, która sama zgasi światło po określonym czasie. Lecz i to nie koniec – w lampce nocnej LOU wbudowano dźwiękowy sensor, który uruchamia oświetlenie wtedy, gdy nasz maluszek się obudzi, dajac mu większe poczucie bezpieczeństwa i odganiajac nocne strachy. Po 5 minutach od wyciszenia się maluszka – lampka zgaśnie.

Gdy wybierzemy opcję świecenia sowy, otrzymamy światło typu ambient light. Jest to światło delikatne, które oświetla kontury dziecięcego pokoiku oraz całe otoczenie. Lampkę LOU znaleźliśmy w sklepie popaopa.pl. W chwili, gdy piszemy te słowa, kosztuje ona około 120 zł. Nie jest to mało, ale patrzac na ceny innych lampek dla dzieci – nie jest też to wartość powalajaca na kolana. Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykonać tę inwestycję, co odwdzięczy się spokojniejszym snem naszej ukochanej pociechy. To jest bezcenne.

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *