lampka na dotyk

Lampka nocna na dotyk

Potykanie się, szukanie po omacku włącznika, podświetlanie wszystkiego telefonem – brzmi znajomo? Po ciemku każdy z nas zachowuje się jak dziecko we mgle, jednak istnieje sposób, żeby w prosty sposób rozproszyć ciemność i sprawić, żeby stała się jasność! Wystarczy, że zainwestujemy w lampkę nocną, która zapalana jest na dotyk, dzięki czemu nie musimy już szukać włącznika ani kabla, aby zapalić czy zgasić światło.

Dotyk to podstawa

Dotykowe lampki są stosunkowo nowe i nie każdy jeszcze o nich słyszał. Na czym polega ich magia? Przede wszystkim na sposobie zapalania i gaszenia lampki. W podstawie został umieszczony czujnik ruchu, dzięki któremu możemy sterować światłem bez szukania włącznika.

Wystarczy dotknąć podstawy lampki, aby zapalić ją lub zgasić.

Takie rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z lampki, zwłaszcza jeżeli umieścimy ją przy łóżku. W nocy, budząc się lub wstawając możemy w kilka sekund zapalić światło.

Rodzaje lampek

lampka na dotyk
Wydawać by się mogło, że lampki dotykowe pasować będą jedynie do nowoczesnych, modernistycznych wnętrz. Jednak oferta lampek dotykowych jest tak rozbudowana i szeroka, że możemy znaleźć model pasujący akurat do naszego mieszkania. W większości są to lampki bardzo uniwersalne, posiadające białe lub jasne klosze, dające ciepłe i przytulne światło. Najczęściej spotykane podstawy to te chromowane, przypominające metal, jednak dostępne są także wersje plastikowe. Lampka dotykowa nie musi służyć jedynie za lampkę nocną. Idealnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie na biurku lub jako lampka dziecięca. Nasz maluch w kilka sekund będzie mógł zapalić światło, kiedy coś zaniepokoi go w nocy.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *