oświetlenie w formie reflektorów

Lampy w formie reflektorów

Jedną z form oświetlenia są reflektory. W zależności od formy i stylu, w jakim zostały wykonane, można je zastosować w dowolnym pomieszczeniu – w kuchni, dla oświetlenia blatów roboczych, w sypialni jako lampka nocna, do czytania czy w pokoju dziecięcym w kąciku do zabawy.

Kaspa ALTER 50271103 

Alter marki Kaspa to kubełkowe, stylizowane reflektory, które nie potrzebują dodatkowego wsparcia. Podkreślą klimat wnętrza i doświetlą kierunkowo wybrane miejsca, podkreślając detale, pojedyncze przedmioty czy punktowo dane miejsce, jak np. kącik do czytania. Są zatem idealne wszędzie tam, gdzie ważne są detale. Lampę można montować zarówno w poziomie, jak i w pionie. Możliwość montażu lampy zarówno w poziomie jak i pionie. Prezentowany model lampy posiada miejsce na jedno źródło światła. Wykonany został z metalu w wykończeniu chromowym. Barwa emitowanego światła to 2900 K, a liczba lumenów 680 lm. Wymiary lampy to wysokość całkowita 12 cm, szerokość 8 cm, szerokość podsufitki 8 cm, wysokość podsufitki 3 cm, średnica reflektorka 6 cm, głębokość reflektorka 6,5 cm, a waga 0,9 kg. Jest możliwość regulacji kąta światła. Stopień szczelności to IP20. Maksymalna moc źródła światła typu GU10 to 50 W. 

oświetlenie w formie reflektorów

okazje.info.pl

Dostępny w cenie 99,00 zł

Elkim 8088/SL

To reflektor charakteryzujący się doskonałą jakością, wysoką dbałością o szczegóły i niepowtarzalnym designem. Działa w oparciu o źródło światła typu MR16 35 W. Reflektor można zamontować na wiele sposobów, na suficie, natynkowo lub ściennie. Wymiary reflektorka to 85 mm x 120 mm. Reflektor jest wykonany z aluminium i ma kolor wykończenia srebrny piaskowany w połączeniu ze srebrnym polerowanym. Kąt padania światła jest regulowany. Zasilany jest prądem AC 230 V i ma zasilacz wewnętrzny 50W. Klasa ochrony to I, a klasa szczelności IP20. Posiada certyfikaty CE i RoHS. Jest to produkt marki Elkim Lighting.

oświetlenie w formie reflektorów

okazje.info.pl

Cena od 232,47 zł

Kaspa SQUAR I 

Squar I to kubiki występujące w ponadczasowej formie prostopadłościanów, uniwersalne i zawsze na czasie. Można je montować pojedynczo lub w grupach, np. na stropach – idealnie podkreślą obrys sufitu w danym pomieszczeniu. Sprawdzą się też tam, gdzie potrzebujemy dużej ilości światła. Prezentowane reflektorki występują w dwóch kolorach do wyboru – w bieli oraz srebrze z czarnym wykończeniem. Oba warianty absorbują uwagę designerskim wyglądem. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła i wykonana została z metalu w kolorze srebrno – czarnym lub białym. Wymiary to wysokość całkowita 11,3 cm, szerokość 14 cm, wysokość podsufitki 6 cm, szerokość podsufitki 7 cm, a waga 0,73 kg. Reflektorki posiadają regulację kąta światła oraz stopień szczelności IP20. Źródło światła typu GU10 może mieć maksymalną moc 50 W.

oświetlenie w formie reflektorów

okazje.info.pl

Cena od 259,00 zł
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *