lampa solarna

Lampy solarne do ogrodu i na balkon

Lampy solarne to energooszczędny i proekologiczny rodzaj oświetlenia, które możemy zastosować zarówno na działce, w ogrodzie czy na tarasie lub balkonie – generalnie na zewnątrz naszego domu lub mieszkania.

Tendence Stellar 

Jest to nowoczesna lampa solarna przeznaczona do montażu na ścianie, która stanowi dwustronne źródło światła. Lampa solarna Tendence jest w całości wykonana z aluminium i zapewnia przyjazne dla środowiska oświetlenie dookoła domu. Dwie diody LED typu High Power dają światło o barwie białego światła dziennego – dziesięć lumenów. Diody te kierują strumień światła w górę i w dół, tworząc w ten sposób piękne akcenty na ścianie. Na górnej części lampy znajduje się multikrystaliczne ogniwo solarne o mocy 0,26 W, które w ciągu dnia ładuje akumulator Dzięki temu Tendence automatycznie zaczyna świecić po zapadnięciu zmroku. Czas świecenia lampki to około sześć godzin. Posiada akumulator 1,2 V/900 mAh. Zawiera dwie żarówki LED o mocy 0,1 W każda. Jej klasa efektywności energetycznej to A++. Żarówki – diody LED nie są wymienne, zostały wmontowane na stałe. Producentem jest marka Stellar.

lampa solarna

okazje.info.pl

SU-MA ESL-08P 

Inna propozycja pochodzi od marki Su-Ma. Jest to oprawa solarna typu moon solar z czujnikiem zmierzchowo – ruchowym. Ma wbudowany panel solarny, a światło pochodzi z trzech mocnych diod typu LED. Odbijane jest od odblaskowej powierzchni i w efektowny sposób emitowane na obszar przed lampą. Dzięki dużemu panelowi solarnemu lampa stanowi niezwykle wydajny i oszczędny w zastosowaniu produkt. Emitowany strumień świetlny to 300 lumenów. Diody emitują światło o barwie światła naturalnego 5000 K. Czas świecenia przy naładowanej baterii wynosi 12 godzin. Współczynnik ochrony wynosi IP68. Obudowa ma kolor srebrny, a lampa wykonana jest z aluminium, a klosz z poliwęglanu. Wysokość lampy to 20,5 cm, jej szerokość 18,5 cm, a głębokość 28,2 cm.

lampa solarna

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *