lampa smiley

Oryginalne oświetlenie do wnętrz

Oświetlenie można czasem potraktować z przymrużeniem oka, szczególnie jeśli wystrój naszych wnętrz jest wesoły, młodzieżowy i kolorowy. Oto nasze propozycje na nietuzinkowe lampy ozdobne, które wprowadzą do wnętrz dużo humoru i klimatycznego światła.

Melonik z Żarówką D11D-47532

Oto gadżet który nawiązuje do sceny z zamknięcia Igrzysk Olimpijskich 2012 – melonik z żarówką LED czyli idealny prezent dla Mieszczuchów, typów biurowych lub tylko ludzi, którzy naprawdę lubią kapelusze. Wysokiej jakości czarny kapelusz z jasną żarówką jest wielofunkcyjny. Można go zabrać ze sobą gdy wychodzimy w nocy, wykorzystać jako element zabawy do spotkań biurowych lub można nawet wykorzystać jako światło lampy dekoracyjnej w domu lub biurze. Melonik ma pełny rozmiar, zatem można go swobodnie założyć na głowę. Wyposażony jest w żarówkę z super jasnymi diodami LED. Wymaga trzech baterii AAA.

lampy do wesołych wnętrz

okazje.info.pl

New Work Vintage NY 35191 Kare Design

Kinkiet Vintage NY w kolorze żółtym to dwuczęściowy kinkiet marki Kare Design. Stanowi on doskonały pomysł na nietypową i pociągającą dekorację wnętrza. Utrzymany w stylu vintage, z symetrycznie rozłożonymi jasnymi żarówkami wprowadzi do wnętrza przyjemną atmosferę. Jego energetyczny żółty kolor efektownie ożywi przestrzeń. Niezależne dwie części można dowolnie komponować. Kinkiet wykonano z żelaza w kolorze żółtym. Rozmiary to wysokość 68 cm, szerokość 50 cm, głębokość 11 cm. Maksymalna moc żarówek to 25 W.

lampa litery z żelaza

okazje.info.pl

Lampa Smiley od Mr Maria

„Smiley face” to jeden z najbardziej znanych filarów popkultury. Znaczek skomercjalizował francuski dziennikarz Franklin Loufrani, tworząc w roku 1971 firmę The Smiley Licensing Corporation, która wypromowała gazetę, aby uszczęśliwiać ludzi, pomóc im zobaczyć jasną stronę życia każdego dnia. W bardzo krótkim czasie uśmiechnięta buźka rozprzestrzeniła się na świecie, przekroczyła granice polityczne, społeczne i gospodarcze, stała się najbardziej rozpoznawalną ikoną w świecie. Można ją zobaczyć wszędzie – na kubkach, koszulkach, naklejkach.

lampa smiley

okazje.info.pl

Nic dziwnego, że Mr Maria we współpracy ze Smiley Company, właścicielem znaku towarowego, stworzyła ekskluzywną i najbardziej pozytywną lampę wszech czasów – Smiley – uwielbianą przez dzieci i dorosłych. Z pewnością wniesie ciepło i radość do każdego wnętrza czyniąc je przytulnym i nieco bardziej na luzie. Fantastycznie zaprezentuje się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale także w nowoczesnym czy popartowym salonie, jak również w sypialni. Codziennie będzie przypominać o magii uśmiechu.




Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *