oświetlenie LED

System Philips Hue 7199255PH

System Philips Hue 7199255PH to nowoczesne oświetlenie LED połączone z niezwykle intuicyjną technologią zgodną z trendami, a mianowicie Connected Home. Dzięki nowej technologii, oświetleniem w domu, mieszkaniu, biurze można sterować z każdego miejsca na świecie.

Z czego złożony jest zestaw?

W zestawie startowym znajduje się Mostek Philips Hue, który umożliwia bezprzewodowe sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca w domu. Urządzenie przenośne może sterować dowolną lampą podłączoną do mostka. Taśmę LED można łatwo kształtować, zginać i przycinać na wymiar. Dzięki taśmie samoprzylepnej na odwrocie można ją łatwo przymocować wszędzie, na każdym meblu. Taśma idealnie sprawdzi się jako oświetlenie nastrojowe, oświetlenie eksponatów lub delikatne podświetlenie tła. Światła można synchronizować z muzyką i maksymalnie przeżywać każdą piosenkę. Philips Hue może symulować obecność osób w domu, wykorzystując do tego funkcję harmonogramów zawartą w aplikacji Philips Hue.

oświetlenie LED

okazje.info.pl

Możemy wybrać konkretną godzinę włączania. Można też im wyznaczyć stopniowe wyłączanie nocą i nie musimy się martwić, że przypadkowo pozostały włączone jakieś światła. Światłami możemy sterować z dowolnego miejsca, także poza domem. System daje też gwarancję płynnego przyciemniania. A to wszystko bez żadnych kabli, elektryka ani instalacji. Możemy ustawiać czasomierze, powiadomienia, alarmy i inne funkcje dostępne w systemie Philips Hue.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *