Zielona lampa Motyl

Kinkiet wiszacy Motyl, należacy do kolekcji Deco Butterfly, to świetny dodatek do nowoczesnych wnętrz urzadzonych w żywych kolorach. Wyróżniaja go między innymi ciekawy design, w pełni funkcjonalne wykonanie, a także długa, bo aż trzyletnia gwarancja satysfakcji zapewniana przez producenta. Takie jej wydłużenie daje nam pewność, że lampa posłuży nam przez naprawdę sporo czasu.

Zieleń przede wszystkim

W kinkiecie Motyl montuje się żarówki typu E27, które jednak nie sa obecne w zestawie. Ich maksymalna moc nie powinna przekraczać sześćdziesięciu watt. Produkt wykonany jest z metalu i pomalowany proszkowo farba w kolorze zielonym. Wysokość omawianej lampy to trzysta dwadzieścia milimetrów, szerokość – pięćset trzydzieści milimetrów, a długość – trzysta milimetrów.

Stopień ochrony produktu określono jako IP20. Kinkiet posiada klasę energetyczna A ++. Producent przedstawia powyższy model jako najlepszy zwłaszcza do pokoju dziecięcego. My jednak się  z tym nie zgadzamy. Lampa bowiem jest tak ładna, że z chęcia zamontowali byśmy ja także w salonie czy w sypialni osoby dorosłej. Zwłaszcza, że kosztuje ona stosunkowo niedrogo, bo można ja mieć już za niecałe sto siedemdziesiat złotych. Przegladajac oferty innych lamp, porównujac ja z ta, konkurencja wypada na prawdę pomyślnie. Zapraszamy więc na zakupy i do cieszenia się nowa lampa! Pochwalcie się jak ona się u Was prezentuje
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *